Nedir Bu SE?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir.Web sitenizin arama motoru sonuç sayfasında (SERP) daha iyi sıralamalar elde etmesi için sürekli geliştirmeler yapma sürecidir. SEO sayesinde web sitenizin performansını artırabilir daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

Başarılı Bir SENasıl Sağlanır ?

  • Web sitenizin bulunduğu sektörle alakalı taze, harika içerikler sağlamalısınız.

  • Her sayfa için benzersiz başlık ve açıklama etiketi kullanmalısınız.

  • Hedeflenen çapa metni ile iç bağlantı kurabilirsiniz fakat burada aşırıya kaçmayınız.

  • Başlık etiketlerini (H1-H6) uygun şekilde kullandığınızdan emin olunuz.

  • Görsel optimizasyonu, görsel URL kullanımı ve ALT etiket kullanımlarına özen gösteriniz.

  • Mobil dostu bir web sitenizin olup olmadığına emin olunuz.

  • Web sitenizin hızlı açılmasına odaklanmalısınız.

Anahtar Kelimeler Neden Önemli ?

Anahtar kelimeler, SEO stratejiniz için olmazsa olmazdır. Bu yüzden, analitik bir yaklaşım kullanmalısınız. Öncelikle, potansiyel ziyaretçinizi düşünün. Ne tür bir arama yapıyor, ne istiyor? Sayfanızı yüzlerce farklı terim için optimize edemezsiniz. İşte bu yüzden çok spesifik sorguları tercih etmeli ve neyi optimize ettiğimize karar vermemiz gerekmektedir. Akılda tutulması gereken 3 önemli şey var: sıklık, rekabet ve alaka.

SEO ile İşimi Nasıl Geliştirebilirim?

Dijital dünyada güçlü bir yere sahip olmak için, markanıza ait bütün platformların SEO çalışmaları ile güçlendirilmesi ve dijital pazara hazırlanması oldukça önemlidir. Web siteler, potansiyel yeni müşteriler ve kendi müşterilerinize verdiğiniz izlenimler için oldukça önemlidir. SEO ile sitenizi yeni nesil pazara uyumlu hale getirebilir, sitenizin trafiğini arttırabilir, artan trafik ile yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Son Olarak ...

Seo , sitenizin herhangi bir reklam bütçesi ayırmadan , pr çalışması yapmadan , tamamen doğal yolla sitenize ziyaretçi çekme çalışmasıdır. Seo çalışması , uğraş ve iyi analiz gerektirir. Markanız var olduğu süre içerisinde de devam eder. Uzman ekibimiz , size bu süreç içerisinde profesyonel destek sağlar. Seo çalışmasının sonuçları raporlanır ve analizler sonucunda güncel çalışmalara devam eder.

05323414253

Şerifali Mah.Kible Sok. No :22  Ümraniye / İstanbul