KURUMSAL WEB SİTESİ

FİRMANIZI DİJİTALE TAŞIYIN !

DÜNYADA Milyarlarca İnsan İnternet Kullanıyor

Belki Hepsine Ulaşamayız

Ama Bunun İçinde Bir Engel YOK !

 

YARATICI

TASARIMLAR

KUSURSUZ

TAM UYUM

TEMIZ

KODLAMA

SEO & GOOGLE

ÇALIŞMASI

KURUMSAL WEB SITESI

Nedir ?


Kurumsal web tasarım, işletmelerin kendilerini internette kurumsal bir şekilde yansıtılmaları için yapılan profesyonel web siteleridir.
Faydaları Nedir ?


İşletmelerin Kurumsal kimliğine uygun bir web tasarım, firmaların imajlarını prestijli bir biçimde yansıtmayı sağlar. Firmalar kurumsal bir web sitesi edinerek internetteki yüzlerini oluşturmakla beraber, kendilerine internet aracılığıyla ulaşmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlamış oluyorlar. Ayrıca İyi bir kurumsal web sitesi, ziyaretçilerinizin gözünde kurumsallık imajı sergilemektedir, Bu imaj ziyaretçileriniz ile sizin aranızdaki bağları güçlendirmekte ve size yeni müşteriler kazandırmaktadır.
Fiyatları Nedir ?


Kurumsal Web Sitesi fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Websitesi Fiyatlarımıza Mağazamızdan ulaşabilirsiniz.
Yaptırmaya Karar Verdim , Süreç Nasıl İlerleyecek ?


Müşteri talebinin alınması Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri Çalışma akışının takdim edilmesi Teklif hazırlama ve onaylama Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması Bilgi ve içeriğin girilmesi Projenin yayın denemesi Genel kontrol ve hataların giderilmesi Proje Onayı Web sitenin yayınlanması
Aklıma Takılan Başka Sorular Var ? Nasıl Yardım Alabilirim ?


Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 444 21 04 'ten arayarak veya 0531 747 8428 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

 
 

KURUMSAL WEB İÇERİKLERİ

 • Kurumsal Tanıtım

 • 5 Seviyeli Kategori Sistemi

 • Sınırsız Ürün Ekleme

 • Anket, Form

 • İnsan Kaynakları

 • Google Maps

 • Site içi arama

 • Haberler, Duyurular

 • Basın Materyalleri

 • Finans Verileri

 • Portfolyo

 • Teklif Talep Sistemi

 • Animasyon Alanı

 • Sosyal Medya Entegrasyonu

 • Bayi Listesi

 • Foto Galeri

 • Video Galeri

 • E-ticaret Entegrasyonu

 • Üyelik Sistemi

 • Banner Tanıtım Alanları

 • Diğer Özel İstekleriniz

SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER

Dijital Katalog


Basılı kataloglarınızın, dergi, kitap ve broşür gibi ürünlerinizin internet ortamına taşınmasını sağlayan uygulamalar e-katalog veya dijital katalog olarak adlandırılıyor.

Baskılı ürünler ile her ne kadar reklam ve tanıtım yapmak klasikleşmiş olsa da e-katalog uygulamaları da hızla yayılmaya başladı. Artık kuruluşlar müşterilerini baskı ürünlerinin arasında bırakmıyor. Dijital katalog, web katalog ve e-broşür olarak da adlandırılan bu yöntem ile internete bağlanabileceğiniz her yerde, herhangi bir şirketin ve kuruluşun e-kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Dinamik ve görsel zenginliğe sahip e-kataloglar bilgiye tek tıklama ile ulaşmanın en iyi yoludur. Bilgiyi en profesyonel ve prestijli şekilde aktaran bu yöntemi seçerek kurumsal adımlarınızdan en büyüğünü atmış olursunuz. Web sitelerinizde yayınlayacağınız ve müşterilerinize ulaşacak online dergiler ile mesajınızı doğrudan aktarma şansına erişeceksiniz.
Video Düzenleme & Video Tanıtım Hazırlama


Bugünlerde Video en beğenilen ve paylaşılan medya türü. İnternet hızının artması ve video kompresyon algoritmalarının gelişmesi sayesinde artık internet videoları eskisi gibi duraklamalar yaşamadan oynatabiliyoruz. İnsanlar gün geçtikçe videoya daha çok alışıyorlar ve videoyu yazı veya grafiklere tercih ediyorlar. İşinizde rekabet edebilmeniz için videoya ihtiyacınız var.

Güzel bir videoyu TV de, Sosyal medyada, web sayfanızda, müşterilerinize gönderdiğiniz e-postalarda, mağazanızda, Billboarlarda her yerde kullanabilirsiniz. Yorulmadan 7 gün 24 saat sizin tanıtımınızı yapar.

Potansiyel müşteriniz interneti kullanarak araştırıyor, inceliyor ve karar veriyor. Bu kadar yoğun bilgi akışı olduğunda insanlar doğal olarak bilgiyi mümkün olduğu kadar hızlı ve zahmetsizce ulaşabilecekleri yolu tercih ediyorlar. Video insanlara bunu sağlayan en iyi yoldur. Ayrıca iyi bir video sonuna kadar seyrediliyor. Bu sayede video ile mesajınızı verebiliyorsunuz.

Video insanları duygulandırmada diğer bütün medyalardan çok daha başarılıdır. Hikaye anlatımını müzik, ses efekleri, grafik ve dramatik görüntüleri kullanarak birleitirir ve son derece etkili, akılda kalıcı ve insanların paylaşmak isteyeceği bir forma sokabilir.
Hosting & Alan Adı Tescil Hizmeti


Projelerimizde Talebiniz Doğrultusunda Alan adı Tecil hizmetin ve yönetimini sağlıyoruz.

Ayrıca Projelerimizi yine talebiniz doğrultusunda kendi sunucularımızda barındırıyoruz. Sunucularımızda verdiğimiz hizmetin başlıca özellikleri;
* SSD Disk Alanı
* 2 x 4096 MB RAM
* 2 x 4 Core CPU
* Yönetim Paneli cPanel 11.x
* Antivirüs Hizmeti
* Internet Bağlantı Hızı 100 MB/s
* Aylık Data Trafik LİMİTSİZ
* Aylık Transfer LİMİTSİZ
* FTP Hesapları LİMİTSİZ
* E-posta Hesap Sayısı LİMİTSİZ
* Domain Başına Mailbox Boyutu 6GB
* MySQL Veritabanı Sayısı LİMİTSİZ
* MSSQL Veritabanı Sayısı LİMİTSİZ
* Subdomain LİMİTSİZ
Sosyal Medya Danışmanlığı & Yöneticiliği


Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği internet üzerinde farklı tarzlarda yer alan platformlardır. Günümüzde bu kadar fazla kullanılmasındaki tüm nedenler bu tanımda neredeyse mevcut. Marka ya da kişi, göreceli olarak bir ücret ödemeden sosyal medya üzerinden hedef kitlesine hitap edebiliyor. En önemlisi de kendisini, algısını, tarzını, düşüncesini özgürce insanlarla paylaşabiliyor. Üstelik kendi tarzına uygun sosyal medya platformlarından birini ya da birden fazlasını seçebiliyor. Instagram’ı seçerek sadece fotoğraflarla daha seviyeli şekilde kendini yansıtabiliyor, Youtube’u seçerek sadece videolarla kendini yansıtabiliyor, Linkedin’i seçerek tamamen kurumsal ya da Snapchat’i seçerek eğlence odaklı olabiliyor. Facebook’u tercih ederek de hepsini gerçekleştirebiliyor.

Sosyal Medya Reklamları Nedir?

irçok sosyal medya platformunda uygulanabilen, platforma belirli bir ücret ödenerek daha fazla kişiye erişim sağlanan reklam modelleridir. Oldukça düşük maliyetlidir ve reklam amacına ulaşmadan ücret ödenmez. Çok iyi hedef kitle belirlemesi yapılabilir. Örneğin sadece çocuğu olan ailelere ya da sadece iPhone kullanan kişilere reklamınızı gösterebilirsiniz. Bu da sizi gereksiz harcama yapmadan en doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya reklam modelleri, doğru uygulandığında çok uygun bütçelerle oldukça fazla fayda sağlayabilir sosyal medya reklam modelleri. Geleneksel medyaya göre sayılamayacak kadar çok avantajı vardır. Bunları profesyonel olarak Sosyal medya ajansları, Sosyal medya danışmanlığı şeklinde sosyal medya reklamlarını kullanarak yapmaktadır.

Neden Sosyal Medyada Yer Almalıyız?

Çünkü artık insanlar sizi sıkıcı web siteleri yerine geleneksel medyayı geride bırakan sosyal medya platformlarında araştırıyor. Sizinle etkileşime geçiyor. Markanız hakkındaki şikâyet veya teşekkürünü dile getiriyor. Kısacası artık insanlar markaları en fazla sosyal medya platformlarında araştırıyor ve onlarla iletişime geçiyor. Bunun sebeplerini yukarıdaki başlıklarda sizlere bahsettik. Günceli yakalamak için, İtibarınızı arttırmak için ve marka gücünüzü arttırmak için mutlaka sosyal medyada yerinizi almalısınız. Kısaca Sosyal medya yönetimi markanız için en önemli dinamiklerden biridir.

WebTasarımSistemleri Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

İçerik Yönetimi; Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Moderasyon; Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Takibi; Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi; Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

Dijital PR; Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Seo’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi; Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

WebTasarımSistemleri, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki tecrübesi sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.
Google Harita


Talebiniz doğrultusunda İşletmenizin Google Harita Kaydını ve Özelleştirmesini yapıyoruz ve yine talebiniz doğrultusunda yönetiyoruz.
Google İşletme


Talebiniz doğrultusunda İşletmenizin Google Business Kaydını ve Özelleştirmesini yapıyoruz ve yine talebiniz doğrultusunda yönetiyoruz.
Kurumsal Kimlik


Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir. Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Şirketinizi en iyi yansıtıcak Kurumsal Kimliği en iyi şekilde oluşturuyoruz.
Toplu SMS Gönderimi


Üyelerinize, müşterilerinize, öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel abone numaranız ile SMS göndermenizi sağlıyoruz.

Nedir ?


Kurumsal web tasarım, işletmelerin kendilerini internette kurumsal bir şekilde yansıtılmaları için yapılan profesyonel web siteleridir.
Faydaları Nedir ?


İşletmelerin Kurumsal kimliğine uygun bir web tasarım, firmaların imajlarını prestijli bir biçimde yansıtmayı sağlar. Firmalar kurumsal bir web sitesi edinerek internetteki yüzlerini oluşturmakla beraber, kendilerine internet aracılığıyla ulaşmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlamış oluyorlar. Ayrıca İyi bir kurumsal web sitesi, ziyaretçilerinizin gözünde kurumsallık imajı sergilemektedir, Bu imaj ziyaretçileriniz ile sizin aranızdaki bağları güçlendirmekte ve size yeni müşteriler kazandırmaktadır.
Fiyatları Nedir ?


Kurumsal Web Sitesi fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Websitesi Fiyatlarımıza Mağazamızdan ulaşabilirsiniz.
Yaptırmaya Karar Verdim , Süreç Nasıl İlerleyecek ?


Müşteri talebinin alınması Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri Çalışma akışının takdim edilmesi Teklif hazırlama ve onaylama Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması Bilgi ve içeriğin girilmesi Projenin yayın denemesi Genel kontrol ve hataların giderilmesi Proje Onayı Web sitenin yayınlanması
Aklıma Takılan Başka Sorular Var ? Nasıl Yardım Alabilirim ?


Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 444 21 04 'ten arayarak veya 0531 747 8428 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

 

STANDART PAKET

SINIRSIZ PAKET

VIP PAKET

Ücretsiz Domain

SSL Sertifikası

Bandwidth

Depolama

Video Süresi

Reklam Kuponu

EVET

EVET

SINIRSIZ

10 GB

1 Saat

50 $

2.499.00 tl

Site Booster

Ziyaretçi Analiz

Ücretsiz Logo

E-Katalog

Çoklu Dil

Sosyal Medya

EVET

EVET

EVET

HAYIR

HAYIR

HAYIR

Ücretsiz Domain

SSL Sertifikası

Bandwidth

Depolama

Video Süresi

Reklam Kuponu

EVET

EVET

SINIRSIZ

35 GB

5 Saat

75 $

3.249.00 tl

Site Booster

Ziyaretçi Analiz

Ücretsiz Logo

E-Katalog

Çoklu Dil

Sosyal Medya

EVET

EVET

EVET

EVET

HAYIR

HAYIR

Ücretsiz Domain

SSL Sertifikası

Bandwidth

Depolama

Video Süresi

Reklam Kuponu

EVET

EVET

SINIRSIZ

50 GB

SINIRSIZ

100 $

3.999.00 tl

Site Booster

Ziyaretçi Analiz

Ücretsiz Logo

E-Katalog

Çoklu Dil

Sosyal Medya

EVET

EVET

EVET

EVET

EVET

EVET

KURUMSAL

ALIŞVERİŞ

ÜYELİK

BİZİ TAKİP EDİN

E-BÜLTENE KAYIT OL

© Tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.