300 milyondan fazla bir topluluğa sahip Instagram, dünyanın en büyük mobil reklamcılık platformlarından biri haline geldi. Bu gelişme sayesinde işletmeler, yüksek hedef kitleyle yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda haberlerini paylaşabilirler.

Facebook Reklamlarıyla çalışmak için çok benzer bir fırsat sunan Instagram, reklamverenlerin pazarlama, marka bilinirliği ve yüksek getiri oranı açısından faydalı olacağını düşünüyor. Instagram kullanıcılarının ilgi alanlarına göre, reklamverenler mesajlarını daha etkili bir şekilde iletebilir ve kitlelerine daha kolay ulaşabilir. Ayrıca, reklamverenler artık medyalarını yeni biçimlerden birinde paylaşma fırsatına sahipler.

Reklam Türleri nedir?

Kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmak için kullanılabilen Instagram reklamları, Yatay fotoğraflar ve videolar, 60 saniyeye kadar uzatılabilen videolar ile geniş bir kitleye ulaşmak için kullanılabilecek reklamverenlerin alternatiflerini arttırıyor Kısa bir zamanda !

Instagram Reklamlarının Avantajları

Bu reklam türleriyle kullanıcıları web sitenize çekebilir, uygulamanızı indirebilir, video görüntüleme alabilir ve marka bilinirliği elde edebilirsiniz.

Nasıl Reklam Verilir?

Doğrudan Instagram üzerinden alışveriş yapmanıza izin verecek olan bu reklamlar, Facebook için kullanılan Power Editor reklam aracıyla yayınlanabilir.
Ölçebileceğimiz metrikler gösterim, erişim, sıklık ve demografiktir.

05323414253

Şerifali Mah.Kible Sok. No :22  Ümraniye / İstanbul