Cepli dosyalar ise yine antetli kağıtlar gibi şirketlerin kullanmayı tercih ettikleri bir diğer hem kullanım açısından pratik hem de firma tanıtımına yardımcı ürünlerdir. Cepli dosyalar temelde firmaların müşterilerine teklif verirken ya da iş tanıtımları yaparken kullanmaları için tasarlanmışlardır.

Aynı zamanda bir sunum aracı olarak da kullanılan cepli dosyalar, firmaların kendilerine özgü bir biçimde tekliflerini sunabileceği, bültenlerini veya şirket kataloglarını ilgili yerlere iletebileceği araçlardır.

Cepli dosyanın bir firmaya kazandırdığı en önemli özellik profesyonel bir görünümdür. Firmalar amatör bir görünümden kurtulmak istiyorlarsa mutlaka cep dosyalara ihtiyaç duymaları gerekmektedir.
Firma logosunun ve sloganının cep dosyasına başarılı bir şekilde aktarılması firmanın kurumsal kimliğine oldukça büyük faydalar sağlayacaktır. Genel olarak cepli dosyalarda parlak veya mat kuşe kâğıt kullanılmaktadır. Cepli dosyanın yıpranmaması amacıyla parlak veya mat selefon uygulaması da yapılabilmektedir. Birden fazla araç ve ürünü bir arada sunmak istiyorsanız cepli dosyalar imdadınıza yetişecektir.
Stantlarda, fuar alanlarında ve şirketinizde ürünleriniz, hizmetleriniz ve şirketiniz hakkında bilgi almak isteyen potansiyel müşterilerinize reklam amaçlı olarak takdim edeceğiniz cepli dosyalarınız sizi tanıtan en önemli reklam tanıtım araçlarıdır.
Kısaca marka değerini artırmak amacıyla cepli dosya kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Firmalar markalaşmak amacıyla bu tür detaylara oldukça önem vermekte ve bunları fırsata dönüştürmeye çalışmaktadır.

Dosya

Show More

05323414253

Hafta içi : 09:00 / 18:00

Şerifali Mah. Kıble Sok. No:22 Kat:2  Ümraniye / İstanbul